TE Connectivity W31-X2M1G-7.50
Circuit Breaker, Thermal, Toggle, Panel, Series Trip, 7.5 A, 1 Pole, 240 VAC, 50 VDC
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
element14 APAC
Master Electronics
TE Connectivity
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-39.36%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
TraceParts
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Introduction Date2009-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Carling TechnologiesCTB-B-B-08
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 8A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Carling TechnologiesCTB-B-B-09
Thermal Circuit Breaker, 1 Pole(s), 9A, 250VAC, 50VDC, Panel Mount
Sensata / AirpaxATR11-D-X-63-WB-8.0A
Circuit Breaker Thermal 1Pole 8A 240VAC/32VDC
Carling TechnologiesCTB-B-B-07
Circuit Breaker; Thermal; Rocker; Blk Bezel; Blk Rocker; Panel Mount; 7A; 125VAC/50VDC
Carling TechnologiesCLB-073-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 7A 250VAC/32VDC
Carling TechnologiesCLB-063-11B3A-B-A
Circuit Breaker Thermal Circuit Protector 1Pole 6A 250VAC/32VDC
描述
Circuit Breaker Thermal 1Pole 7.5A 250Vac 2Pin Rohs Compliant: No
Circuit Breaker, W3 Series, 7.5A, 1 Pole, 240V AC, 1kA at 120V AC/50V DC
CIRCUIT BREAKER, THERMAL, 1P, 250V, 7.5A; Product Range: W31 Series; Current Rating: 7.5A; No. of Poles: 1 Pole; Voltage Rating VDC: 50VDC; Voltage Rating VAC: 250VAC; Circuit Breaker Mounting: Panel; Opera 87F620
W31-X2M1G-7.50=W23/W31 Circuit Breaker Type: Thermal Circuit Function: Series Trip Illuminated: Without Actuator Color: Silver Operating Voltage: 240 VAC Thermal Series Trip Without Silver | Circuit Breaker | Part Number: W31-X2M1G-7.50 | Internal Number: 4-1393247-4 | TE Connectivity | Potter & Brumfield