TE Connectivity TR600-150F-EX-2
TR600 Series 250 V 0.15 A Ihold Through Hole Radial PolySwitch Resettable Fuse
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页0 年前
Master Electronics
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2014-08-01
相关零件
Littelfuse600R150ZR
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60VDC/600VAC 3A 1W 4s 6Ohm Radial 9 X 4.6 X 12.5mm Ammo
TE ConnectivityTRF600-150-RB
PTC Resettable Fuse 250V 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 250VDC 3A 1W 5s 6Ohm Radial 13.5 X 6 X 12.6mm Bulk
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60V 1W 5s 6Ohm Radial 13.5 X 6 X 12.6mm T/R
Littelfuse600R150-RBZR
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60VDC 3A 1W 3s 9Ohm Radial 9 X 4.6 X 12.5mm Ammo
Littelfuse600R150F
PTC Resettable Fuse 0.15A(hold) 0.3A(trip) 60VDC 3A 1W 4s 6Ohm Radial 9 X 4.6 X 12.5mm Bulk
描述
Tr600-150F-Ex-2/Circuit Protection |Raychem Te Connectivity TR600-150F-EX-2
Radial Lead Resettable Fuses .15A 60Vdc 600V
RESETTABLE FUSE, PTC, 250VDC, 150mA, RADIAL