TE Connectivity TLRP3A30CR006FTE
Fixed Resistor, Metal Strip, 3W, 0.006ohm, 0.1342V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet6 页4 年前
TE Connectivity
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2021-06-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
描述
High Power - Current Sense Surface Mount Resistor
6m¦¸ ¡À1% 3W ¡À25ppm/¡æ 2512 6.4mm*3.2mm*900¦Ìm
TLRP 2512 3.0W R006 1% 25PPM 4K RL
RES, 0R006, 1%, 3W, METAL STRIP, 2512; Resistance:0.006ohm; Product Range:TLRP Series; Resistor Case / Package:2512 ^6432 Metric]; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Technology:Metal Strip; Product Leng