TE Connectivity T92S11A22-24
Electromechanical Relay DPDT 40(NO)/3(NC)A 24VAC 36.6Ohm Flange Mount
Production
数据表和文档
TE Connectivity
Master Electronics
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.96%