TE Connectivity RV8140-32-S01
Rv Common Mode Choke, Mnzn, Four-line, 32A, 0.5 Mh, Horizontal
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+211%
供应链
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
描述
RV8140-32-S01, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
CMC 340UH 32A 4LN THROUGH HOLE
RV8140-32-S01 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RV8140-32-S01 | Internal Number: 823169-SF | RV8140-32-S01 Operating Voltage (Max): 530 VDC Current Rating (Max): 32 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rv Series And Rv Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 530 VDC 32 A PCB Terminal PD2 | Part# RV8140-32-S01 | Schaffner