TE Connectivity RT8522-50-1M0
Rt Common Mode Choke, 300V AC, Two-line, 50A, 1 Mh, Vertical
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+18.43%
供应链
Introduction Date2023-10-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
RT8522-50-1M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
VERTICAL 50 A PCB TWO LINE COMMO
RT8522-50-1M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8522-50-1M0 | Internal Number: 822801-SF | RT8522-50-1M0 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 50 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 50 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8522-50-1M0 | Schaffner