TE Connectivity RT8132-16-3M0
Common Mode Choke, 600VAC, 3-LINE, 16A, 3MH, Horizontal, Rt Series
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
JRH Electronics
element14 APAC
Farnell
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.50%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2017-10-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Common Mode Chokes Triple 3000uH 100kHz 16A 0.008Ohm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes / Filters 16A 3mH 3-Wire Horz PCB Mounting
Choke, Common Mode, 3 mH, 16 A
Data Line Filter, 2 Function(s), 600V, 16A, 4 Pin(s)
Three Phase EMI Filter, 600V, 0-400HzHz
RT8132-16-3M0, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RT8132-16-3M0 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8132-16-3M0 | Internal Number: 816971-SF | RT8132-16-3M0 Operating Voltage (Max): 600 VDC Current Rating (Max): 16 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 600 VDC 16 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8132-16-3M0 | Schaffner