TE Connectivity RT8122-63-0M5
Rt Common Mode Choke, 300V AC, Two-line, 63A, 0.5 Mh, Horizontal
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-100%
供应链
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
CHOKE 300VAC 2L 63A 0.5MH HORI
RT8122-63-0M5, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
HORIZONTAL 63 A PCB TWO LINE COM
RT8122-63-0M5 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 63 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 63 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RT8122-63-0M5 | Internal Number: 822793-SF | RT8122-63-0M5 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 63 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rt Series & Rt Series N: High-Performance Chokes For Demanding Application | 300 VDC 63 A PCB Terminal PD2 | Part# RT8122-63-0M5 | Schaffner