TE Connectivity RN222-3-02-4M5
Common Mode Chokes / Filters 3A 4.5mH 80mOhm Vertical Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Master Electronics
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Introduction Date2025-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN122-3-02-4M5
Common Mode Chokes / Filters 3A 4.5mH 80mOhm Horizontal Choke
Common Mode Chokes 1.4KΩ@100MHz 80mΩ 4.70 x 4.50mm CHOKE_4.7X4.5MM_SM 1A 2.00mm 1.4KΩ
Wurth Elektronik744230220
CHOKE/FILTER, COMMON MODE, WE-CNSW LNFLTR0603 22OHM 100MHZ 800MA
ACM Series 1808 1.4 kOhm 1.5 A 0.08 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
Epcos 1000 uH +/-30% Ferrite Power Inductor; 2A Idc; 80mOhms Rdc B82721A
Wurth Elektronik744226
Common Mode Chokes Dual 10uH 920Ohm 1kHz 1.6A 0.08Ohm DCR SMD Automotive T/R
描述
Common Mode Chokes Dual 4500uH 10kHz 3A 0.08Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 4.5Mh, 3A, Rad; Dc Current Rating:3A; Product Range:Rn Series; Inductance:4.5Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN222-3-02-4M5
RN222-3-02-4M5 Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 3 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 3 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN222-3-02-4M5 | Internal Number: 816568-SF | TE Connectivity | Schaffner