TE Connectivity RN216-1-02-15M
Common Mode Chokes / Filters 1A 15mH 260mOhm Vertical Choke
数据表和文档
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN116-1-02-15M
Common Mode Chokes / Filters 1A 15mH 260mOhm Horizontal Choke
PanasonicELF-18D424
CMC 5.6MH 1.3A 2LN TH
TE ConnectivityRN202-1-02-3M0
Common Mode Chokes / Filters 1A 3mH 210mOhm Vertical Choke
PanasonicEXC-24CP121U
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR SMD T/R
TE ConnectivityRN112-1.2-02-6M8
CHOKE/FILTER COMMON MODE 1.2A 6.8MH 250MOHM HORIZONTAL RN SERIES
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
描述
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 1A 0.26Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 15Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:15Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN216-1-02-15M
RN216-1-02-15M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN216-1-02-15M | Internal Number: 815713-SF | TE Connectivity | Schaffner