TE Connectivity RN214-1.5-02
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.5A 130mOhm DCR Thru-Hole
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页10 年前
Master Electronics
Electro Sonic
Factory Futures
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+48.93%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2017-06-30
LTD Date2017-12-31
相关零件
TE ConnectivityRN114-1.5-02
TE ConnectivityRN212-1.2-02
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 1.2A 245mOhm DCR Thru-Hole
Common Mode Chokes Dual 6.8mH 10kHz 2A 147mOhm DCR Thru-Hole
Power Line Chokes, L=6.8mH Rated current=1.3A, LxWxT:21.5mmx13.5mmx21.1mm
6.8 mH @ 10 kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.3A DCR 280mOhm (Typ)
Box Tin (Sn) 2 INDUCTANCE IS MEASURED AT 0.1mA Common Mode Choke 1.7A 0.19Ohm 10kHz 24mm
描述
6.8 MH -30 - +50% CURRENT COMPENSATED CHOKE, 1.5A IDC, 130MOHMS RDC RN
RN Common Mode Choke 250VAC, 1.5A
RADIAL LEADED COMMON MODE CHOKES;
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz