TE Connectivity RN116-1-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1A 10mH 210mOhm Horizontal Choke
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
TE ConnectivityRN202-1-02-3M0
Common Mode Chokes / Filters 1A 3mH 210mOhm Vertical Choke
TE ConnectivityRN102-1-02-3M0
Common Mode Chokes Dual 3000uH 10kHz 1A 0.21Ohm DCR Thru-Hole
Wurth Elektronik744230181
50V 125V 400mA 2 220nH 180¦¸@ 100MHz 210m¦¸ 0603 , 1.6mm*850¦Ìm*1.2mm
TE ConnectivityRN216-1-02-10M
Common Mode Chokes / Filters 1A 10mH 210mOhm Vertical Choke
Ferrite Beads Wirewound Common Mode Filter 90Ohm 100MHz 400mA 0805 T/R
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1A 0.21Ohm DCR Thru-Hole
Filter, Common Mode, 10Mh, 1A, Rad; Dc Current Rating:1A; Product Range:Rn Series; Inductance:10Mh Rohs Compliant: Yes |Schaffner RN116-1-02-10M
RN116-1-02-10M Operating Voltage (Max): 300 VDC Current Rating (Max): 1 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc / Rfi Chokes Rn Series | 300 VDC 1 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RN116-1-02-10M | Internal Number: 815707-SF | TE Connectivity | Schaffner