TE Connectivity RN102-1.5-02
Common Mode Chokes Dual 1.6mH 10kHz 1.5A 100mOhm DCR Thru-Hole
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页10 年前
Farnell
Master Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-10-01
LTD Date2016-10-01
相关零件
Common Mode Chokes Dual 1600uH 10kHz 1.5A 0.11Ohm DCR Thru-Hole Automotive Box
Power Line Choke, Ring Core, 1.6Mh, 1.5A Rohs Compliant: Yes |EPCOS (TDK) B82720A2152N040
Power Line Chokes, L=1.6mH Rated current=1.5A, LxWxT:13.3mmx9.5mmx14.3mm
TE ConnectivityRN214-4-02
Common Mode Chokes Dual 1.5mH 10kHz 4A 35mOhm DCR Thru-Hole
描述
RN Common Mode Choke 250VAC, 1.5A, 1.6mH, Horizont
1.6 MH -30 - +50% CURRENT COMPENSATED CHOKE, 1.5A IDC, 100MOHMS RDC RN
Choke, Common Mode, 1.6 mH, 1.5 A
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X1.6MH, 1.5A
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz
Schaffner Current- Compensated Chokes
CHOKE, COM/ASYM MODE, 2X1.6MH, 1.5A; Inductance:1.6mH; Rated Current:1.5A; Product Range:RN Series; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Approval Category:UL,