TE Connectivity RC212-0.4-15M
Common Mode Chokes / Filters RC212 Common Mode Choke 250VAC, 0.4A, 15mH, Vertical
数据表和文档
TME
Datasheet4 页0 年前
Newark
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2019-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Common Mode Choke, 15Mh, 0.4A Rohs Compliant: Yes |Schaffner RC212-0.4-15M
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.4A 1.35Ohm DCR Thru-Hole
Choke, Common Mode, 15 mH, 400 mA
Single Phase EMI Filter, 250V, 0-400HzHz
RC212-0.4-15M, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
RC212-0.4-15M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .4 A PCB Terminal PD2 | Part Number: RC212-0.4-15M | Internal Number: 819706-SF | RC212-0.4-15M Operating Voltage (Max): 250 VDC Current Rating (Max): .4 A Input Termination Type: PCB Terminal Pollution Degree: PD2 Output Termination Type: PCB Terminal Emc/rfi Chokes Rb Series: Current-Compensated Chokes For High-Performance Filtering | 250 VDC .4 A PCB Terminal PD2 | Part# RC212-0.4-15M | Schaffner