TE Connectivity KUP-14A15-240
Electromechanical Relay 3PDT 10A 240VAC 7.2KOhm Plain Case
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页1 年前
Farnell
JRH Electronics
3 个月趋势:
-32.39%
Introduction Date2008-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
TE Connectivity1393118-3
Power Relay 240VAC 10A 3PDT(38.89mm 38.89mm 35.71mm) Bracket