TE Connectivity KUP-11A15-208
Power Relay 10A DPDT(38.89mm 35.71mm 53.97mm) Socket Medical
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet5 页14 年前
Datasheet8 页18 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
POWER RELAY, DPDT, 10A 240 VAC, SOCKET, LED INDICATOR, MK-S SERIES
POWER/SIGNAL RELAY DPDT MOMENTARY 2700mW (COIL) 10A (CONTACT) 250VDC (CONTACT) SOCKET MOUNT
Power Relay 240VAC 6.737KOhm 10A DPDT(34.5x34.5x53.3)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity / P&BKUIP-11A55-240
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 2000mW (Coil), 10A (Contact), 28VDC (Contact), AC Input, AC/DC Output, Panel Mount
Weidmuller8690340000
Power/Signal Relay, DPDT, Momentary, 2300mW (Coil), AC Input, AC Output, Panel Mount
Weidmuller8690330000
描述
Electromechanical Relay DPDT 10A 208VAC Bracket Mount
Industrial Relays 3PDT 10A at 240VAC ENCLOSED RELAY
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 208V