TE Connectivity KR-3AH-120
Relay Gen Purpose SPST 20A 120V
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet3 页10 年前
相关零件
TE ConnectivityKRP-3AH-120
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 2100mW (Coil), AC Input, AC Output, Socket Mount
Power Relay 100/120VAC 25(NO)/8(NC)A 3PST-NO/SPST-NC(51.5x34.5x64)mm Bracket
Electromechanical Relay 3PST-NO/SPST-NC 25(NO)/8(NC)A 100/120VAC Bracket Mount
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, AC Input, AC Output, Socket Mount
TE ConnectivityPRD-3AJ0-120
Power/Signal Relay, 1 Form X, SPST-NO-DM, Momentary, 20A (Contact), AC Input, Panel Mount
TE Connectivity / AMP7-1393127-3
Electromechanical Relay 120VAC 290Ohm 20A SPST-NO-DM (63.3x63.75x57.9)mm Power Relay
描述