TE Connectivity K10P-11A15-240
Power Relay 240VAC 15A DPDT(28.2x21.8x34.9)mm Socket Medical
Production
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet3 页13 年前
IHS
Farnell
TE Connectivity
Introduction Date2003-06-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
TE Connectivity5-1393144-4
K10 Series Miniature Electromechanical Relay DPDT 15A 110VDC 11000Ohm Quick Connect Socket
TE Connectivity6-1393144-5
Relay, 2 Form C (NO/NC), 110 V (DC), 11000 Ω, 15 A, 120 V (AC), monostable, 6-1393144-5
Schneider Electric782XBXM4L-240A
Electromechanical Relay, DPDT, 12A (Contact), 28VDC (Contact), AC/DC Output
TE ConnectivityK10P-11AT5-120
K10 Series 15 A DPDT 120 VAC Bracket Mount Miniature General Purpose Power Relay