TE Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Male, Cable Mount, Crimp Terminal, Plug
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页1 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.40
Introduction Date1994-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
相关零件
TE Connectivity331350
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Male, Cable Mount, Crimp Terminal, Locking, Plug
TE Connectivity2-5329445-1
Amphenol RF102-799-48
connector, rf coaxial, 1.0/2.3 straight plug, crimp-solder, for Lmr240 cable
Amphenol RF000-68175-1004
RF BNC Connector, 1 Contact(s), Cable Mount, Crimp Terminal, Locking, Plug
描述
CONNECTOR CRIMP 50 OHMS STRAIGHT COAXIAL BNC GOLD PLUG BRASS TEFLON SILVER
Detector Switch, Spst-No, 30Vdc, Smd; Product Range:Jjk Series; Contact Configuration:Spst-No; Switch Terminals:Smd; Contact Current Max:100Ma; Contact Voltage Dc Nom:30V; External Height:8Mm; External Width:3Mm; External Rohs Compliant: Yes |Alcoswitch Te Connectivity JJKV0UG1300NOPPRTB
DET SW6.3X3.0X8.0 GW VERT. NO AG TB Contact Current Rating: 100 mA Actuator Style: Extended, Top Actuator Operating Function: Off (On) Contact Base Material: Copper Alloy Switch Contact Plating Material: Silver Tactile Switch | 100 mA Extended, Top Actuator Off (On) Copper Alloy | Part Number: JJKV0UG1300NOPPRTB | Internal Number: 2331350-1 | TE Connectivity | ALCOSWITCH