TE Connectivity HDP24-24-31SE
DEUTSCH 31 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Dust Cap
Production
数据表和文档
Datasheet6 页1 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
TE Connectivity
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
ITT / Cannon192900-0036
Conn Circular SKT 31 POS Crimp ST Flange Mount 31 Terminal 1 Port Automotive Individual
ITT / Cannon192900-0056
Conn Neptune Circular SKT 31 POS ST Cable Mount 31 Terminal 1 Port Bulk
Conn Circular SKT 31 POS ST Jam Nut 31 Terminal 1 Port Individual
Conn Circular PIN 23 POS Crimp ST Flange Mount 23 Terminal 1 Port
Circular Connector, 28 Contact(s), Female, Crimp Terminal, Receptacle
Plastic square flange receptacle, without backshell, for 23 female contacts, IP68/69K
描述
Conn Circular SKT 31 POS Crimp ST Jam Nut 31 Terminal 1 Port Bulk
Automotive Connectors; HDP24-24-31SE; TE CONNECTIVITY; Black; 31; Yes; 41.86 mm
Circular Connector, 31 Contact(s), Female, Receptacle
Automotive Connector Housing, HDP20 Series, Receptacle, 31 Ways
DEUTSCH AUTOMOTIVE;CONN RCPT HSNG FMALE 31POS PANEL
DEUTSCH HDP20 31 Way Receptacle Connector
AUTOMOTIVE HOUSING, RCPT, 31POS, 13A;
Deutsch HDP24-24-31SE 自動車用コネクタ
RS APAC
Automotive Connectors RECP ASM
CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT
Automotive Housing, Rcpt, 31Pos, 13A; Product Range:Hdp20 Series; Gender:Receptacle; No. Of Positions:31Positions; For Use With:Amp Hdp20 Series Size 16 Socket Contacts; Connector Body Material:Nylon (Polyamide), Glass Filled Body Rohs Compliant: Yes |Deutsch Te Connectivity HDP24-24-31SE
REC, 31P, BLK, E, 16, S Nominal Voltage Architecture: 12 V 48 V 24 V Connector & Housing Type: Housing for Female Terminals Connector System: Wire-to-Panel Mating Pin Diameter: 1.6 mm Mating Pin Diameter: .063 in Deutsch Hdp20 Housing | 12 V Housing for Female Terminals | Part Number: HDP24-24-31SE | Internal Number: HDP24-24-31SE | Alias Number: ZPF000000000131143 | 1.6 mm | TE Connectivity | DEUTSCH