TE Connectivity H88K06BYA
Holco Series Axial Metal Film Resistor 8.06 Kohms +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页1 年前
Electro Sonic
Master Electronics
TE Connectivity
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%