TE Connectivity FN7511-16-M4
Feed Through Filter 300Vac, 16A, 10Nf |Schaffner FN7511-16-M4
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页0 年前
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
AC Feed Through Capacitor, 300V, 50/60HzHz
CAP FEEDTHRU 10000PF 1KV AXIAL
PROTECT COVER FN3270 150-600A
AC FEEDTHRU CAP 10NF 16A