TE Connectivity FN351-50-47
EMC filter, 60 Hz, 50 A, 3x 440/250 VAC, 22 kW, terminal block, FN351-50-47
数据表
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet5 页5 年前
Sager Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 440VAC, 50A, STRIP TERMINAL 47
FN351-50-47, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
3 PHASE FLAT MOUNT FILTER 440V