TE Connectivity FN3288-25-33-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 25A 530VAC Terminal Block Flange Mount
Production
数据表和文档
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
FILTER AC INVERTER/PDS MULTI-STAGE EMC/RFI 3 PH OP-V 480/277VAC CURR 30A IP20
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 25A, STB Terminal 33, Cy 1.5uF
FN3288-25-33-C26-R65, TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 530V/305VAC 25A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 25A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:25A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-25-33-C26-R65
FN3288-25-33-C26-R65 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 25 A Terminal Block Three Phase | Part Number: FN3288-25-33-C26-R65 | Internal Number: 818018-SF | FN3288-25-33-C26-R65 Current Rating: 25 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: Three Phase Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 25 A Terminal Block Three Phase | Part# FN3288-25-33-C26-R65 | Schaffner