TE Connectivity FN3288-100-35-C35-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 100A 760VAC Terminal Block Chassis Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginHungary
Introduction Date2018-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 480VAC 100A TERM 35 CY 4.5UF FN 3288 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 100A, STB Terminal 35, Cy 4.5uF
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
POWER LINE FILTER, 3 PHASE, 100A, 530VAC;
FN3288-100-35-C35-R65, SCHAFFNER
LINE FILTER 530/305VAC 100A CHAS
Power Line Filter, 3 Phase, 100A, 530Vac; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:100A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3288-100-35-C35-R65
FN3288-100-35-C35-R65 Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-100-35-C35-R65 | Internal Number: 818001-SF | FN3288-100-35-C35-R65 Current Rating: 100 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 100 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-100-35-C35-R65 | Schaffner