TE Connectivity FN3288-10-44-C21-R65
3 Phase Slim Book Style High Performance Line Filter 480VAC, 10A, STB Terminal 44, Cy 220nF
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Country of OriginHungary
Introduction Date2019-05-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
3-PHASE 7 A INPUT FILTER WIRE LEAD LOW LEAKAGE
Three Phase EMI Filter, 305V, 60HzHz
LINE FILTER 530V/305VAC 10A CHAS
FN3288-10-44-C21-R65 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 10 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3288-10-44-C21-R65 | Internal Number: 820833-SF | FN3288-10-44-C21-R65 Current Rating: 10 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 530 VAC 3-Phase Filters & Fn3288 Compact High-Performance Emc/rfi Filter For Inverters And Drive System | 10 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3288-10-44-C21-R65 | Schaffner