TE Connectivity FN3287-20-33-C26-R65
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 20A 530VAC Terminal Block Flange Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页0 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+400%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
FILTER 3-PH EMC/RFI SLIM BOOK 20A STB TERM 33 CY 1.5UF FN 3287 SERIES
Power Line Filters 3 Phase Slim Book Style Standard Line Filter 480VAC, 20A, STB Terminal 33, Cy 1.5uF
Box Terminal Block Inverters Power Drive Systems Two Stage EMC/EMI Line Filter 20A DC~60Hz 530V 305V -40C~100C
Three Phase EMI Filter, 530V, 60Hz
LINE FILTER 530V/305VAC 20A CHAS
3 PHASE SLIM BOOK STYLE STANDA
Power Line Filter, 3 Phase, 20A, Tb; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:530Vac; Current Rating:20A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Terminal Block; Filter Type:3 Phase Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN3287-20-33-C26-R65
FN3287-20-33-C26-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part Number: FN3287-20-33-C26-R65 | Internal Number: 818050-SF | FN3287-20-33-C26-R65 Current Rating: 20 A Input Termination Type: Terminal Block Output Termination Type: Terminal Block Wiring Configuration: DELTA (3 wire + ground) Operating Voltage: 480 VAC 3-Phase Filters & Smallest Book-Style Emc/rfi Filter For Inverters And Power Drive | 20 A Terminal Block DELTA (3 wire + ground) | Part# FN3287-20-33-C26-R65 | Schaffner