TE Connectivity FN3026HL-40-71
Power Line Filters 3 Phase Plastic Housing Filter 520VAC, DIN Rail Mount, 40A
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.33%
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2020-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Advanced EMC/RFI Filter Concept with Minimum Leakage Current
Three Phase EMI Filter, 520V, 60Hz