TE Connectivity FN258P-30-07
Power Line Filter 3-Phase 0Hz to 60Hz 30A 480VAC Terminal Block/Wire Lead Flange Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页4 年前
Master Electronics
TME
Sager Electronics
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+23.53%
LTB Date2024-06-28
LTD Date2024-12-30
描述
3 Phase Low Leakage Book Style Filter 480Vac, 30A, Wire,
Power Line Filters 30A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL
3-PHASE 30 A INPUT FILTER WIRE LEAD LOW LEAKAGE
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz