TE Connectivity FN258P-16-07
3 Phase Low Leakage Book Style Filter 480Vac, 16A, Wire,
Obsolete
数据表和文档
Sager Electronics
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
LTB Date2024-06-28
LTD Date2024-12-30
描述
Power Line Filters 16A WIRE 3-PHASE AND NEUTRAL
3-PHASE 16 A INPUT FILTER WIRE LEAD LOW LEAKAGE
Three Phase EMI Filter, 480V, 60HzHz