TE Connectivity FN2520-32-07-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 32 A, litz wire connections, 9.4nF
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 32A CHAS
FN2520-32-07-C1111 Current Rating: 32 A Input Termination Type: Litz Wire Output Termination Type: Litz Wire Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 32 A Litz Wire .82 mA | TE Connectivity |