TE Connectivity FN2520-20-05-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 20 A, fast-on connectors, 9.4nF
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
JRH Electronics
供应链
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
SINGLE PHASE FILTER 1HU 20A, FASTON CONNECTORS, 9.4NF
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 20A CHAS