TE Connectivity FN2520-15-08-C1111
Power Line Filters Single phase filter 1HU 15 A, threaded bolt connector, 9.4nF
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页0 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Introduction Date2021-11-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Single Phase EMI Filter, 277V, 60HzHz
LINE FILT 400VDC 277VAC 15A CHAS
FN2520-15-08-C1111 Current Rating: 15 A Input Termination Type: Threaded Stud Output Termination Type: Threaded Stud Leakage Current (Max) (250VAC, 50Hz): .82 mA Operating Voltage: 277 VAC 15 A Threaded Stud .82 mA | TE Connectivity |