TE Connectivity FN2060-12-07
Single Phase Chassis Mount Filter 250Vac, 12A, 2-Stage, Wire |Schaffner FN2060-12-07
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页0 年前
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+33.33%
供应链
Introduction Date2025-03-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 12A 250VAC Wire Lead Flange Mount
Power Line Filters MULTI-STAGE 12A FILTER 1-PHASE
Single Phase EMI Filter 250V 50/60HzHz
Schaffner General Purpose Filters
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT