TE Connectivity FN2030B-10-07
Power Line Filters Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC, 10A, Wire, <5uA
Production
价格与库存
数据表和文档
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2006-03-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz