TE Connectivity FN2030A-16-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 16A 250VAC Solder Lug Chassis Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页0 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
TME
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Introduction Date2025-07-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
SINGLE PHASE EMI FILTER HIGH ATTENUATION SAFETY 16A 250VAC CHASSIS FASTON
Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC 16A F
Single Phase Chassis Mount Hp Filter 250Vac, 16A, Faston, 0.5Ma Rohs Compliant: Yes |Schaffner FN2030A-16-06
Power Line Filters 16A FAST ON LOW CAPACITANCE
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz