TE Connectivity FN2020B-20-06
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 20A 250VAC Solder Lug Chassis Mount Medical
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页0 年前
Master Electronics
TME
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+315%
Introduction Date2001-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
描述
Power Line Filters 20A MEDICAL FASTON GENERAL PURPOSE FLTR
Single Phase Chassis Mount Ap Filter 250Vac, 20A, Faston,
SINGLE PHASE CHASSIS MOUNT 20 A FILTER, FAST-ON,MEDICAL
Single Phase Filt. 1Stage FN2020 20A Med
EMI Filter 20A 250Vac Quick Connect Flange Mount
Single Phase EMI Filter, 250V, 50/60HzHz