TE Connectivity FN2010-30-17
Power Line Filter 0Hz to 400Hz 30A 250VAC Threaded Stud Flange Mount
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页11 年前
TME
Sager Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Single Phase Chassis Mount Filter 250Vac, 30A, Studs |Schaffner FN2010-30-17
Power Line Filters 30A GENERAL PURPOSE FLTR
TE CONNECTIVITY / SCHAFFNER 12331389
LINE FILTER 250VAC 30A CHASS MNT