TE Connectivity CRGH0805J22K
Res Thick Film 0805 22K Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页1 年前
3 个月趋势:
+44.51%
Introduction Date2011-01-20
相关零件
Yageo GroupRC0805JR-0722KL
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±5% 22kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC0805JR-0722KL
Res Thick Film 0805 22K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0805JR-1322KL
Res Thick Film 0805 22K Ohm 5% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Res Thick Film 0805 22K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-6GEYJ223V
Res Thick Film 0805 22K Ohm 5% 1/8W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJP06J223V
Res Thick Film 0805 22K Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 22000ohm, 150V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
THICK FILM SURFACE MNT FIXED RESISTOR 0805 22KOHM +/-5% 0.33W +/-200PPM/DEGC
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 22 Kohm, 330 Mw, - 5%, 150 V |Neohm Te Connectivity CRGH0805J22K
Thick Film Resistors - SMD CRGH0805 5% 22K 0.33W
Special Order: CRGH0805 5% 22K 0.33W Resistance Value: 22K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Package Size Code: 0805 Surface Mount Resistor | 22K Ω Thick Film Power Resistor 5 % | Part Number: CRGH0805J22K | Internal Number: 1879496-7 | TE Connectivity | NEOHM
RES, 22K, 5%, 0.33W, 0805, THICK FILM; Resistor Case Style: 0805 [2012 Metric]; Resistance: 22kohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 150V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 330mW; Resistance Tolerance: ± 5%; Temperature Coefficient: ± 200ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)