TE Connectivity CRGH0603F330K
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 330 Kohm, 200 Mw, - 1%, 50 V Rohs Compliant: Yes
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页1 年前
Introduction Date2016-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
Res Thick Film 0603 330K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC0603FR-07330KL
Res Thick Film 0603 330K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC0603FR-07330KL
Res Thick Film 0603 330K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC0603FR-13330KL
PanasonicERJ3EKF3303V
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 330000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Thick Film Resistors - SMD CRGH0603 1% 330K 0.2W
RES, 330K, 1%, 0.2W, 0603, THICK FILM
RES, 330K, 1%, 0.2W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 330kohm; Product Range: CRG Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 200mW; Resistance Tolera
Special Order: CRGH0603 1% 330K 0.2W Resistance Value: 330K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 330K Ω Thick Film Power Resistor 1 % | Part Number: CRGH0603F330K | Internal Number: 4-2176177-1 | TE Connectivity | NEOHM