TE Connectivity CRGH0603F220R
Res Thick Film 0603 220 Ohm 1% 0.2W(1/5W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet3 页1 年前
Datasheet10 页11 年前
Datasheet0 页0 年前
Master Electronics
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-31.60%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
Introduction Date2016-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
PanasonicERJ-PA3F2260V
Res Anti-Surge Thick Film 0603 226 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded Paper T/R
Res Thick Film 0603 220 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Yageo GroupRC0603FR-07220RL
Thick Film Resistors – SMD; YAGEO; RC0603FR-07220RL; 220 Ohm; 0603; 1 %; Thick Film
Yageo GroupAC0603FR-07220RL
Res Thick Film 0603 220 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 220 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0603 220 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.2W, 220ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Surface Mount Thick Film Resistor, Crg Series, 220 Ohm, 200 Mw, - 1%, 50 V, 0603 [1608 Metric] Rohs Compliant: Yes |Te Connectivity CRGH0603F220R
Thick Film Resistors - SMD CRGH0603 1% 220R 0.2W
RES, 220R, 1%, 0.2W, 0603, THICK FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 220ohm; Product Range: CRGH Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 200mW; Resistance Tolera
Special Order: CRGH0603 1% 220R 0.2W Resistance Value: 220 Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 220 Ω Thick Film Power Resistor 1 % | Part Number: CRGH0603F220R | Internal Number: 2176177-3 | TE Connectivity | NEOHM