TE Connectivity CRGCQ2512F100K
Res Thick Film 2512 100K Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet9 页8 年前
IHS
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.55%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
3D下载
TraceParts
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
描述
Res General Purpose Thick Film 2512 100k Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded Emboss T/R
Avnet Japan
Thick Film Resistors - SMD CRGCQ 2512 100K 1% SMD Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 100000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
SMD Resistor 2512 100KΩ ±1% 1W ±100ppm/℃
CRGCQ 2512 100K 1% Resistance Value: 100K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 2512 Surface Mount Resistor | 100K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRGCQ2512F100K | Internal Number: 4-2176349-9 | TE Connectivity | NEOHM