TE Connectivity CRG0402F820K
Res Thick Film 0402 820K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页1 年前
Introduction Date2009-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07820KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 820K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±1% ±100ppm/℃ 820kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0402FR-07768KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 768kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 806kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCRG0402F750K
Res Thick Film 0402 750K Ohm 1% 1/16W ±100ppm/°C Molded SMD SMD
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.063W, 820000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Thick Film Resistors - SMD CRG0402 1% 820K
CRG0402 SMT CHIP RESISTOR,820K 1% 0.063W
Special Order: CRG0402 1% 820K Resistance Value: 820K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 820K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRG0402F820K | Internal Number: 9-1676480-0 | TE Connectivity | NEOHM