TE Connectivity CRG0402F130K
Fixed Resistor, Thick Film, 0.063W, 130000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页1 年前
Datasheet4 页7 年前
Datasheet16 页18 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
相关零件
Yageo GroupRC0402FR-07130KL
62.5mW Thick Film Resistors 50V ±100ppm/℃ ±1% 130kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 0402 130K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupAC0402FR-07130KL
Yageo GroupRC0402FR-07124KL
62.5Mw Thick Film Resistors 100Ppm/ 1% 124K 0402 Chip Resistor Surface Mount Rohs
Res Thick Film 0402 120K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Res Thick Film 0402 137K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
描述
Res Thick Film 0402 130K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Thick Film Resistors-Smd Crg0402 1% 130K |Neohm Te Connectivity CRG0402F130K
Thick Film Resistor CRG 0402 1% 130K
CRG0402 SMT CHIP RESISTOR,130K 1% 0.063W
130K Ω, Thick Film, General Purpose Resistor Resistor, 1 %, 2 Termination, 0402, Taped & Reeled, Resistance Class 1kΩ – 1MΩ, .063 W, Neohm CRG
Special Order: CRG0402 1% 130K Resistance Value: 130K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: General Purpose Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Package Size Code: 0402 Surface Mount Resistor | 130K Ω Thick Film General Purpose Resistor 1 % | Part Number: CRG0402F130K | Internal Number: 1-1676480-0 | TE Connectivity | NEOHM