TE Connectivity CPF0603B110RE
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 110ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet9 页4 年前
Upverter
TE Connectivity
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
供应链
Country of OriginUK
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-09-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 week ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 1 week ago)
相关零件
PanasonicERA-3YEB111V
Res Metal Film 0603 110 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
Res Thin Film 0603 110 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERA-3AEB111V
Res Thin Film 0603 110 Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRD07110RL
100mW Thin Film Resistor 75V ±25ppm/℃ ±0.1% 110Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA-3YEB101V
Res Metal Film 0603 100 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF-A-0603B120RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 120ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
Res SMD 0603 110R 0.1% 0.063W T.C.25ppm
RS APAC
RES 110 OHM 0.1% 1/16W 0603
CPF 0603 110R 0.1% 25PPM 5K RL