TE Connectivity CPF-A-0603B360RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 360ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet8 页7 年前
Introduction Date2016-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
相关零件
PanasonicERA-3YEB361V
Res Metal Film 0603 360 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE Connectivity / AMP4-1676481-4
Res Thin Film 0603 360 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Pad SMD Medical T/R
TE ConnectivityCPF0603B330RE1
Res Thin Film 0603 330 Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
TE ConnectivityCPF0603B357RE1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 357ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA-3YEB391V
Res Metal Film 0603 390 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-3YEB331V
Res Metal Film 0603 330 Ohm 0.1% 1/10W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
描述
RES SMD 360 OHM 0.1% 1/16W 0603
Automotive Grade Thin Film Chip Resistor
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 360R, 0603
RES, THIN FILM, AEC-Q200, 360R, 0603; Resistance:360ohm; Voltage Rating:50V; Resistor Case Style:0603 ^1608 Metric]; Power Rating:62.5mW; Resistance Tolerance: 0.1%; Product Range:CPF-A Series; Packagi
Special Order: CPF A 0603 360R 0.1% 25PPM 1K RL Resistance Value: 360 Ω Element Type: Thin Film Resistor Type: Precision Resistor Passive Component Tolerance: .1 % Package Size Code: 0603 Surface Mount Resistor | 360 Ω Thin Film Precision Resistor .1 % | Part Number: CPF-A-0603B360RE1 | Internal Number: 2-2176216-0 | TE Connectivity | NEOHM