TE Connectivity CONSMA003.062-G
SMA Connector Straight Jack (Female), PCB Edge Mount, 0.062" Thick PCB, Gold
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页2 年前
IHS
TE Connectivity
库存历史记录
3 个月趋势:
+229%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.10
Introduction Date2019-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
描述
CONN SMA RCPT STR 50OHM EDGE MNT
Female Socket,Receptacle,Threaded
SMA Jack 50 Ohm .062 PCB Edge Mount gold RF Interface: SMA RF Connector Style: Jack Impedance: 50 Ω RF Connector Coupling Mechanism: Threaded Operating Frequency Range: 18 GHz SMA Jack 50 Ω Threaded | Coax Connector | Part Number: CONSMA003.062-G | Internal Number: L9000267-01 | TE Connectivity | SMA