TE Connectivity CBT50J100R
Axial FIXED RESISTOR CBT Neohm 0.142Diax0.374L 3.60mmx9.50mm 0.5W 1/2W 100Ohm -600/ +200ppm/C
Production
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet4 页2 年前
Master Electronics
Electro Sonic
TE Connectivity
Farnell
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.10.00.60
Introduction Date2005-12-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
LTB Date2022-12-22
LTD Date2023-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 years ago)
相关零件
TE ConnectivityRSS3100RJTB
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF12JT100R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 0.5W, 100ohm, 250V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT100R
RSMF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±200ppm/C 100Ohm 1W
Stackpole ElectronicsRSMF3JT100R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 100ohm, 500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount