TE Connectivity AVP22MAIOFE0DT5A04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST Momentary RGB Illuminated Ring Flat Button 22mm 1A 24V Panel Mount
Production
数据表和文档
Introduction Date2021-06-17
描述
AVP22M FLAT AIO RGB R 500MM/1X6
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
Anti-Vandal Illuminated and Non-Illuminated Piezo Switch
SPST, 1A, 24VDC, Wire Terminal, Panel Mount
TE Connectivity 2342842-1 压电开关
RS APAC
AVP22M FLAT AIO RGB R 500MM/1X6 Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AVP22MAIOFE0DT5A04 | Internal Number: 2342842-1 | TE Connectivity | ALCOSWITCH