TE Connectivity AV1911RB12T5Q04
Anti-Vandal Pushbutton Switch SPST ON OFF 3A 250 VAC Wire Leaded Panel Mount
Production
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet4 页3 年前
Datasheet4 页7 年前
Datasheet5 页1 年前
TE Connectivity
Farnell
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2017-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
描述
VANDAL RESISTANT SW, SPST, 3A, 250VAC; Contact Configuration:SPST; Actuator / Cap Colour:Natural; Product Range:AV19 Series; Switch Operation:Off-On;
AV19 SPL 3A FIXED RING R&B 12V FL Push Button Switch Product Type: Anti-Vandal Switch Configuration (Pole-Throw): Single Pole - Single Throw Number of Actuators: Single Actuator Profile: Flush Bushing Style: Threaded Anti-Vandal Switch Single Pole - Single Throw Flush | Pushbutton Switch | Part Number: AV1911RB12T5Q04 | Internal Number: 3-2317404-8 | TE Connectivity | ALCOSWITCH